6 juli 2019

Een oneerlijke strijd verloren

 

Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde trainer en vriend

Nanne de Boer

 

Wij hebben Nanne leren kennen als iemand die vanaf het prille begin zeer betrokken was bij Loopgroep Kloosterveen. Voor zijn jarenlange inzet als trainer zijn wij hem veel dank verschuldigd. Wij verliezen in hem een goed medebestuurslid, een groot vriend en zullen hem erg missen.

De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven.

Ons medeleven gaat uit naar Dagmar, de kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode.

Bestuur en leden van Loopgroep Kloosterveen te Assen

 

 

 

 WIJ WORDEN GESPONSORD DOOR:

SPORT 2000 VAN LEEUWEN; ondersteund ons reeds jaren
in de aanschaf van loopkleding en reflecterende hesjes.

Leden krijgen 10% korting op de aanschaf van kleding!

 

STILA ASSEN; heeft ons in 2016 en 2018 financieel
ondersteund in de aanschaf van reflecterende hesjes.

 

 

Beste bezoekers,

Help ons aan meer inkomsten.
Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. Via deze weg wordt onze vereniging door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger.

Hiernaast staat een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert.
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!

Alvast bedankt voor je medewerking