Tweede stap openingsplan wordt definitief gezet

Dit betekent dat buiten sporten weer mogelijk is. Wel moet er nog steeds een onderlinge afstand van 1,5 meter worden gehouden en mag de groep niet groter zijn dan 30 sporters.

Deze tweede stap gaat woensdag 19 mei in. Daarna zijn de versoepelingen van toepassing.

 

Maandag 24 mei is tweede pinksterdag en trainen we nog even niet gezamenlijk.

Maandag 31 mei gaan we weer starten met de centrale trainingen. We verzamelen - zoals we gewend zijn - in het centrum van de Kloosterveste.

  • Tijdens het verzamelen ook 1,5 mtr afstand.
  • Tijdens de training 1,5 mtr afstand
  • Wij zullen de groepen indelen en ervoor zorgen dat de groepsgrootte onder de 30 sporters blijft.
  • Heb je klachten blijf dan thuis!

Maandag 14 juni beginnen we weer beginnerstrainingen. We zullen hier apart ook nog over communiceren.

Ben je nog geen lid van de Loopgroep Kloosterveen en wil je 31 mei al starten, dan is dat prima. Wil je liever nog even wachten en op 14 juni starten, dan is dat ook helemaal goed. Ook als je het nog niet aandurft en op een later moment wil starten ben je bij ons van harte welkom. We vragen we je om je eenmalig bij ons aan te melden. Trainingen zijn geheel gratis, maar we hebben wel jouw gegevens nodig.

Hier aanmelden aub of scan de QR-code

 

#frissestart

 

 

 

 WIJ WORDEN GESPONSORD DOOR:

 

  Run2Day Assen
Ceresstraat 7 | 9401DP Assen
0592-300 607 |

Alle leden ontvangen bij Run2Day Assen 10% korting op kleding en nieuwe schoenen!

 Sponsorkliks

Help ons aan meer inkomsten.
Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. Wij worden door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger.

Via Sponsorkliks kom je op een overzicht van honderden webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert.
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk, maar nog lekker ook!  Hier lees je meer.

Alvast bedankt voor je medewerking

 

 

 

 STILA ASSEN; heeft ons in 2016 en 2018 financieel ondersteund in de aanschaf van reflecterende hesjes.