Uitslag POLL van de Loopgroep Kloosterveen

Medio mei-2021 is er aan alle leden een brief op het huisadres gestuurd.

Het doel van de POLL was om het adresbestand up-to-date te krijgen en te inventariseren wat de wensen zijn van de leden. Daarnaast; voldoen we aan de wensen, kan het beter en zijn er ideeen onder de leden?

 

Hieronder volgt een analyse:

  • Het adressenbestand telt 420 leden.
  • Van deze 420 adressen zijn er 375 met adres, de overige alleen naam en email. Standaard volgt éénmaal een mail met het verzoek om het adres door te geven.
  • Er zijn 375 brieven verstuurd naar leden waarvan 20 brieven retour zijn gekomen omdat leden verhuisd zijn of het een verkeerd adres was.
  • Er zijn 40 reacties geweest op de POLL. Dit is enigszins teleurstellend, we hadden gehoopt dat meer mensen een reactie zouden geven. Het kost immers maar een paar minuutjes van je tijd.
  • Van de 40 hebben 13 leden aangegeven geen lid meer te zijn. Soms een reden aangegeven, soms ook niet.
  • Van de 40 hebben 7 leden aangegeven dat het adres op de brief niet klopt. Verbeteringen aangegeven, welke wij weer verwerkt hebben.

 

Welke activiteiten van de Loopgroep zou je graag vaker willen:  %tov 27
Niets anders, ik vind de huidige trainingen prima 40,7%
Meedoen met de Asserstadsloop in een team 25,9%
Gericht trainen voor de Asserstadsloop 29,6%
Bootcamp gerelateerd oefeningen zoals planking, opdrukken, buikspieroefeningen 33,3%
Ludieke training met loopoefeningen, bijvoorbeeld eens in het kwartaal 44,4%
Meer intervallen 22,2%
Meer duurlopen 11,1%

 

Losse opmerkingen bij activiteiten
Ik vond de zondagochtend marathon training erg fijn. Zoiets voor een halve zou ook leuk zijn
2x Misschien een topgroep starten van gelijk (hoog) niveau, zodat je ook samen fartlek kan doen 
Maar aandacht voor de looptechniek
Goed om aandacht te houden aan op hardlopen gerelateerde oefeningen
Vaste (altijd zelfde) warming up / cooling down
Maandagtrainingen zijn prima. als we daar een tweede avond aan toevoegen zoals woensdag voor (rustige) duurloop zou dat leuk zijn, en iets toevoegen
Maandag trainingen als serie inplannen, doel bepalen, gericht trainen, schema

 

Totaal GroteClubActie
23 x ik doe niet mee
12 x Ik doe mee en ga een aantal loten kopen
4 x Ik doe mee en geef mij geheel vrijblijvend op als wederverkoper

 

Keuze 'waar zou je aan mee willen doen?' %tov 27
4-5 Bevrijdingsvuur Estafette van Wageningen naar Assen 40,7%
Vrijwilliger namens de loopgroep op de TT-baan 11,1%
Wadlopen naar Ameland 40,7%
Vrijwilliger namens de loopgroep bij stemmen 2e kamer/Provinciale staten 7,4%

Om te beginnen, hartelijk dank aan diegene die hebben bijgedragen aan deze POLL. Deze POLL is verstuurd aan leden die voor het 'corona-tijdperk' al lid waren. Mocht je geen uitnodiging ontvangen hebben (of wel) en je wilt alsnog graag deze POLL invullen, dan stellen wij dat uiteraard erg op prijs. De POLL blijft nog een aantal weken actief.

 

Wat gaan we doen met de uitkomsten?

Deze input wordt gebruikt om het adressenbestand current te houden. Daarnaast zal de analyse gebruikt worden om de trainingen - daar waar nodig - aan te passen en meer af te stemmen op jullie behoefte. Ook kunnen we nu een inschatting maken wat jullie nog meer prettig vinden om te doen, naast de looptraining, als lid van de loopgroep. Als voorbeeld zien we dat vele leden graag de Asserstadsloop in team verband willen lopen. Dat pakken we op. Gezien jullie bijdrages zullen we volgend jaar ook weer een wadlooptocht naar Ameland organiseren en ons inzetten voor de bevrijdingsvuur estafette loop van Wageningen naar Assen.

 

Nogmaals hartelijk dank !!

  

#frissestart

 

 

 

 WIJ WORDEN GESPONSORD DOOR:

 

  Run2Day Assen
Ceresstraat 7 | 9401DP Assen
0592-300 607 |

Alle leden ontvangen bij Run2Day Assen 10% korting op kleding en nieuwe schoenen!

 Sponsorkliks

Help ons aan meer inkomsten.
Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. Wij worden door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger.

Via Sponsorkliks kom je op een overzicht van honderden webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert.
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk, maar nog lekker ook!  Hier lees je meer.

Alvast bedankt voor je medewerking

 

 

 

 STILA ASSEN; heeft ons in 2016 en 2018 financieel ondersteund in de aanschaf van reflecterende hesjes.