1000 meter testlopen 2023

Ook in 2023 zullen we weer testlopen organiseren. Deze eerste wordt gehouden op ma 24 april en de 2e op 4 september
 

 

Wat is een testloop?

De naam zegt het al, het is een testloop. Het is beslist geen wedstrijd, we gaan dus niet tegen elkaar lopen. Het is een testloop voor jezelf. Op deze manier kun je zien hoe snel je loopt op de 1000 meter. Als we dit herhalen kun je ook zien of je vooruitgang boekt. Deze training is uitermate geschikt voor de beginners die dit jaar zijn aangesloten bij de loopgroep Kloosterveen. Zet deze activiteit in je agenda en zorg dat je erbij bent!

Hier gaan we lopen. Exacte route onderaan dit artikel.
 

Hoe gaan we dit organiseren?

  • We beginnen vanaf de Kloosterveste met een warming-up van +/- 20 minuten.
  • Bij de start staan meerdere van onze begeleiders met een stop-watch om de tijd op te nemen.
  • We starten in meerdere groepen om de nodige afstand te kunnen borgen.
  • De begeleider – met stop-watch – begeeft zich na het startschot naar de finish en geeft daar aan iedere loper de gelopen tijd door.
  • Bij de finish hebben we een score bord staan.
  • De loper schrijft zelf zijn tijd op (sommige die al eerder hebben gelopen kunnen ook hun progressie of terugval zien).
  • Na +/- 4 minuten start de volgende groep met lopers.
  • Na de testloop rustig uitlopen en een cooling-down in of nabij de Kloosterveste.

Voor jezelf!

Wij willen nogmaals benadrukken dat iedereen voor zichzelf loopt en dat het puur is om zelf na te gaan wat je tempo is. Door dit te herhalen kun je zien of je vooruitgang boekt. De gegevens zullen door ons worden bewaard, maar niet gedeeld op de website/social media.

Ook dit jaar hebben we weer water en ranja aanwezig om de dorst te lessen. Als je de STRAVA app gebruikt, kun je achteraf ook zelf je prestatie terug kijken. Wij lopen namelijk het Strava-Segment die wij zelf hebben uitgezet.


Graag weer tot ziens aanstaande maandagavond tijdens de training om 19:30.

.

Voor afbeeldingen van voorgaande jaren zie onze fotogalerij.

#frissestart 

 

 

Het parcours van de testloop

 

Twitter
Facebook

 WIJ WORDEN GESPONSORD DOOR:

 

  Run2Day Assen
Ceresstraat 7 | 9401DP Assen
0592-300 607 |

Alle leden ontvangen bij Run2Day Assen 10% korting op kleding en nieuwe schoenen!

 Sponsorkliks

Help ons aan meer inkomsten.
Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. Wij worden door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger.

Via Sponsorkliks kom je op een overzicht van honderden webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert.
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk, maar nog lekker ook!  Hier lees je meer.

Alvast bedankt voor je medewerking

 

 

 

 STILA ASSEN; heeft ons in 2016 en 2018 financieel ondersteund in de aanschaf van reflecterende hesjes.