Train buikspieren in je stoel

Je hoeft soms helemaal niet je trainingskleding aan te doen om zinvol bezig te zijn.

Zeker als je veel tijd doorbrengt in een bureaustoel kan deze oefening helemaal geen kwaad.

Je buikspieren trainen terwijl je een mail aan het schrijven bent, het kan.

 

 • Ga rechtop zitten met je voeten op de grond.
 • Hef je voeten op.
 • Strek je benen uit.
 • Houd dit een seconde aan.
 • Buig je knieën dan weer.
 • Laat je voeten de grond niet raken.
 • Houd dit een seconde vast.
 • Strek opnieuw je benen.
 • Let erop dat je je rug recht houdt.
 • Blijf ademhalen.
 • Hoe verder je op het puntje van je stoel zit, hoe zwaarder de oefening.
 • Mik op vijftien herhalingen.

Bron; runnersworld

Train buikspieren in je stoel

Fitnessoefeningen voor achter je bureau

Mensen met een kantoorbaan zitten per dag veel achter hun bureau. Vaak noodgedwongen. Het is daarom van groot belang om naast je werk voldoende te bewegen. Maar ook tijdens je werk is het mogelijk om je spieren aan het werk te zetten. Zonder dat je collega’s het opmerken.

Een aantal fitnessoefeningen voor achter je bureau.

Bilspieren trainen achter bureau

Wanneer je op een bureaustoel zit kun je je bilspieren goed aanspannen. Span je spieren ongeveer tien seconden vast. Vervolgens neem je een rustpauze van tien seconden, waarna je ze weer aanspant. Doe dit ongeveer zes keer in de ochtend en middag.

Buikspieren trainen

Ga rechtop je stoel zitten. Strek je benen recht vooruit en til ze een halve meter van de grond. Beweeg je benen langzaam op en neer. Dit hoeven maar korte en kleine bewegingen te zijn. Beweeg je benen tien keer op en neer en herhaal dit drie keer.

Beenspieren trainen

Ga rechtop je stoel zitten. Buig je knieën en zorg dat ze recht boven je enkels blijven. Houd dit ongeveer twintig seconden vol. Je traint hiermee niet alleen je beenspieren, maar ook tegelijkertijd je buikspieren. Herhaal de oefening drie keer.

Andere manieren

Naast het trainen van de spieren achter je bureau zijn er nog meer mogelijkheden om fysieke inspanningen op het kantoor te verrichten. Zo kun je voortaan de trap nemen in plaats van de lift, regelmatig koffie halen voor je collega’s, in de lunchpauze buiten een rondje stevig doorlopen of fietsen naar je werk.

 

 

Bron; Healthylives

 WIJ WORDEN GESPONSORD DOOR:

 

  Run2Day Assen
Ceresstraat 7 | 9401DP Assen
0592-300 607 |

Alle leden ontvangen bij Run2Day Assen 10% korting op kleding en nieuwe schoenen!

 Sponsorkliks

Help ons aan meer inkomsten.
Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. Wij worden door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger.

Via Sponsorkliks kom je op een overzicht van honderden webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert.
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk, maar nog lekker ook!  Hier lees je meer.

Alvast bedankt voor je medewerking

 

 

 

 STILA ASSEN; heeft ons in 2016 en 2018 financieel ondersteund in de aanschaf van reflecterende hesjes.