Sponsoring reflecterende hesjes weer voor 2 jaar zeker gesteld! 


Mede dankzij de sponsoring van onze hoofdsponsor SPORT2000 Van Leeuwen Sport uit Assen en de financiële ondersteuning van 'Stichting Stimulering Leefbaar Assen' (www.stila-assen.nl ) hebben wij wederom reflecterende hesjes aan kunnen schaffen. Wij kunnen hier voorlopig weer 2 jaar mee voorruit.

 


Veilig hardlopen in het donker is ons een zorg !! Lees hier meer > http://bit.ly/2cRd4px

Deze hesjes worden eenmalig gratis verstrekt.


Voor meer informatie over onze sponsoren:

-Stichting Stimulering Leefbaar Assen

-Van Leeuwen Sport te Assen www.vanleeuwensport.nl Oudestraat 17, 9401EG, Assen (of https://www.sport2000.nl/nl/pages/sport-2000-van-leeuwen)


Ben je nog geen lid van de loopgroep? Je bent van harte welkom, deelname is gratis. Voor bijzonderheden en aanmelden zie onze website www.loopgroepkloosterveen.nl


 

 

 WIJ WORDEN GESPONSORD DOOR:

SPORT 2000 VAN LEEUWEN; ondersteund ons reeds jaren
in de aanschaf van loopkleding en reflecterende hesjes.

Leden krijgen 10% korting op de aanschaf van kleding!

 

STILA ASSEN; heeft ons in 2016 en 2018 financieel
ondersteund in de aanschaf van reflecterende hesjes.

 

 

Beste bezoekers,

Help ons aan meer inkomsten.
Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. Via deze weg wordt onze vereniging door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger.

Hiernaast staat een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert.
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!

Alvast bedankt voor je medewerking