Geen enkele vereniging kan zonder vrijwilligers.

Loopgroep Kloosterveen dus ook niet. Ieder jaar zetten we de vrijwilligers in het zonnetje tijdens onze jaarafsluiting. In verband met het coronavirus kan dat helaas niet doorgaan. Desondanks vinden we het van groot belang om toch onze vrijwilligers te bedanken voor hun inzet afgelopen jaar.

 

Zoals jullie weten verzorgen Albert, Audri, Nico en Simon de maandagavond trainingen en Bart en Coriene maken daar regelmatig een mooi verslag van voor onze facebookpagina.

Dit jaar bestaat het bedankje uit een trainingsjasje en mondkapje voor de begeleiders en een beanie (mutsje) en sleutelhanger van de Loopgroep Kloosterveen voor onze vloggers.

Vele leden hebben al een bijdrage overgemaakt om ook op die manier hun dank aan onze vrijwilligers kenbaar te maken. We hebben al ruim € 190 ontvangen!  Wil je ook bijdragen aan het cadeau dan kun je dit doen via tikkie https://tikkie.me/pay/6i9uge7q98veqhh93998 .  Alvast hartelijk dank!

Fijne feestdagen, blijf gezond en hopelijk kunnen we snel de trainingen weer oppakken in het nieuwe jaar.

 

Zie hier voor een compilatie van bedankjes; Film